STEM JUNIOR

stem
junior
3-6 років

Основні курси

Ранній розвиток

Вік дітей: 3-4 роки

Що вивчаємо:

Це курс про перші спроби подолання нерішучості, наполегливості та відкриттів. Наймолодші відвідувачі починають знайомитися з різнокольоровими деталями LEGO. Граючись із конструктором, вони вчаться рахувати й розрізняти кольори, розміри та форми. Згодом малюки дізнаються про різні види тварин і рослин, транспорт і професії та вчаться конструювати персонажів улюблених казок.

Яких результатів досягаємо:

Вигадуючи веселі ігри із зібраними моделями, діти починають активно взаємодіяти з однолітками, розвивають мовлення й дрібну моторику, вчаться адаптації у колективі та набувають початкового уявлення про довкілля світ у веселій і дружній атмосфері.

Наука про світ

Вік дітей: 4-5 років

Що вивчаємо:

На безліч дитячих «чому?» ми підготували цікаві й вичерпні відповіді. Під час цього курсу діти поглиблюють знання про облаштування міста, дізнаються, як будуються архітектурні споруди, знайомляться з винаходами людства, природними дивами й намагаються відтворити їх за допомогою LEGO.

Яких результатів досягаємо:

У процесі гри та конструювання, діти розширюють власний світогляд, розвивають просторове мислення й закріплюють навички спілкування з однолітками.

Цікава інженерія

Вік дітей: 5-6 років

Що вивчаємо:

Дізнаємося про принципи роботи різних видів транспорту, космічних апаратів, будівель і споруд. Знайомимося з історією їхнього виникнення, здійснюємо експерименти, щоб зрозуміти, чому їде велосипед, рухається автомобіль і літають у космос ракети.

Яких результатів досягаємо:

Діти розвивають логіку, інженерне й технічне мислення, можуть упевнено робити базові обчислення. Оскільки вони також конструюють, користуючись уявою, це розвиває креативність, уважність, посидючість і самостійність.

Початкова механіка

Вік дітей: 6-7 років

Що вивчаємо:

Кожне заняття — це знайомство з однією з машин, яку можна побачити в повсякденному житті. Учні дізнаються, як працюють ліфт, карусель чи баштовий кран, як кермо рухає автомобілем тощо. Разом вони збирають прототипи з конструктора LEGO й досліджують роботу механізмів.

Яких результатів досягаємо:

Через гру діти засвоюють важливі закони фізики з розділу механіки й активно обговорюють моделі, розвиваючи мовлення та вміння працювати в команді.

Додаткові курси

Підготовка до школи

Вік дітей: 5-7 років

Що вивчаємо:

Через гру з деталями LEGO діти знайомляться з буквами й цифрами, розгадують ребуси та головоломки, розвивають кмітливість і мовлення

Яких результатів досягаємо:

Курс полегшує перехідний період між дитсадком і школою. Діти навчаються читати й готують руку до письма, здобувають базові знання з математики та розвивають логіку. Вони сміливіше йдуть на контакт, висловлюють думки й стають більш самостійними.

Підпишіться і слідкуйте за нашими
новинами в соціальних мережах

Політика конфіденційності

ТОВ Пролего розробило сайт для STEM-школи Inventor. Цей сервіс надається ТОВ Пролего безкоштовно і призначений для використання наших клієнтів.

Ця сторінка використовується для інформування користувачів сайту про нашу політику щодо збору, використання та розголошення персональної інформації.

ТОВ Пролего визнає важливість захисту персональної інформації своїх клієнтів та вважає своєю задачею забезпечити її конфіденційність.

Якщо ви вирішуєте скористатися нашим додатком, ви погоджуєтесь з наведеними нижче умовами Політики конфіденційності ТОВ Пролего. Якщо ви не погоджуєтесь з цими умовами, будь ласка, не використовуйте сайт STEM-школи INVENTOR. персональна інформація, яку ми збираємо, використовується для надання та вдосконалення нашого сервісу. Ми не будемо використовувати або надавати вашу інформацію третім особам, крім випадків, описаних у цій Політиці конфіденційності.

Використання персональних даних

Під персональними даними ТОВ Пролего розуміє: ім'я, прізвище, по батькові, адреса електронної пошти, номер телефону, поштова адреса користувача, стать, особливості здоров’я, що ви нам повідомляєте.

Зазначення користувачем своєї адреси електронної пошти підтверджує його згоду на отримання електронних повідомлень від STEM-школи INVENTOR.

Зазначення користувачем свого номеру мобільного телефону підтверджує його згоду на отримання смс повідомлень та повідомлень електроною поштою від STEM-школи INVENTOR.

ТОВ Пролего залишає за собою право проводити інформаційні поштові розсилки, використовуючи зібрані вказаним способом електронні поштові адреси користувачів. Користувач може відмовитися від отримання повідомлень, натиснувши на посилання «Відмовитися від розсилки».

Вся отримана інформація про користувачів зберігається в захищеній базі даних. ТОВ Пролего гарантує захист цих персональних даних від несанкціонованого використання.

ТОВ Пролего зобов'язується не надавати персональні дані третім особам, без попереднього отримання згоди власників інформації.

Безпека

Ми цінуємо вашу довіру у наданні нам вашої персональної інформації, тому ми прагнемо використовувати комерційно прийнятні засоби її захисту. Ми робимо все можливе для того, щоб захистити сайт STEM-школі INVENTOR своїх користувачів від несанкціонованого доступу до довіреної нам інформації, внесення в неї змін, її розголошення чи знищення.

Але пам'ятайте, що ні один спосіб передачі через Інтернет, ані метод електронного зберігання на 100% не забезпечує надійність передачі інформації, і ми не можемо гарантувати його абсолютну безпеку.

Посилання на інші сайти

Сайт STEM-школі INVENTOR може містити в собі посилання на інші інтернет-ресурси. Зверніть увагу, що компанія ТОВ Пролего не несе відповідальності за зміст цих сайтів або їх політику конфіденційності, а також за дані, які можуть збиратися на таких сайтах, навіть якщо на цих сайтах присутня назва або логотип компанії ТОВ Пролего. Політика конфіденційності сайтів може відрізнятися, тому користувачеві необхідно ознайомитися з політикою в кожному випадку.

Захист дитячої конфіденційності.

ТОВ Пролего серйозно ставиться до захисту дитячої конфіденційності. Ми не збираємо персональні дані неповнолітніх осіб або, де дозволяє чинне законодавство, осіб, які не досягли віку 13 (тринадцяти) років. Діти до 13 (тринадцяти) років повинні отримати згоду батьків/опікунів перед наданням

персональних даних до нашого додатку. Якщо після отримання даних ми визначимо, що користувач не досяг цього віку, ми не будемо використовувати ці персональні дані без згоди батьків/опікунів. Однак без такої згоди дитина не

зможе брати участі у певній діяльності. Батьки/опікун можуть переглянути, видалити, змінити або відмовитись від подальшого надання або використання персональних даних дитини, зв’язавшись із нами за допомогою електронної пошти info@inventor.com.ua.

Зміни до цієї Політики конфіденційності

Час від часу ми можемо вносити зміни в нашу Політику конфіденційності. Таким чином, вам рекомендується періодично переглядати цю сторінку для будь-яких змін. Ми повідомимо вас про будь-які зміни, опублікувавши нову Політику конфіденційності на цій сторінці. Ці зміни вступають в дію відразу після їх розміщення на цій сторінці.

Для зв’язку з нами

Якщо у вас виникли питання або пропозиції щодо нашої Політики конфіденційності, не соромтеся звертатися до нас.