STEM SENIOR

stem
senior
10-16 років

Основні курси

Робототехніка Mindstorms

Вік дітей: 10+ років

Що вивчаємо:

Це важливий курс із робототехніки, протягом якого студенти конструюють понад 72 роботів з елементів Lego Mindstorms EV3, вчаться, як створювати автономних роботів та аналізувати фізичні і хімічні явища в процесі створення моделей, що дасть змогу в подальшому легко засвоїти матеріал зі шкільних курсів фізики та хімії.

Яких результатів досягаємо:

Результатом навчання є набуті знання щодо роботи та будови великої кількості пристроїв і механізмів, вміння самостійно конструювати роботів і програмувати їх візуальною мовою програмування. Навички складання алгоритмів програм, поділ задач на окремі кроки, планування роботи і вміння розподіляти обов'язки всередині робочої групи.

Експерименти з робототехнікою

10+ років, після проходження курсу Робототехніка 3.0 Elementary

Що вивчаємо:

Логічне продовження курсу Робототехніка Mindstorms. Курс розширюється новими програмними конструкціями: з'являються нові механічні елементи, створюються більш функціональні роботи. Відповідно, ускладнюється програмний код, необхідний для роботи робота. Діти вчаться оптимізувати написаний код, швидко виявляти помилки і розуміти принципи роботи електронних приладів у зв'язці з написаною програмою

Яких результатів досягаємо:

Набуті знання достатні для самостійного створення роботизованих механізмів. Покращення навичок конструювання, вміння проводити математичні розрахунки та використовувати їх під час написання програми.

Додаткові курси

Проектна робототехніка Mindstorms

Вік дітей: 10+ років

Що вивчаємо:

Це поглиблений курс з робототехніки, під час якого учні не працюють за інструкціями, а цілковито контролюють проектування роботів. На кожному занятті вони отримують завдання, до якого мають розробити креативне вирішення за допомогою конструктора Lego Mindstorms EV3 та запрограмувати створеного робота на автономне виконання дій. Завдяки такій творчій роботі вони навчаються розробляти складніші алгоритми й поліпшують навички програмування.

Яких результатів досягаємо:

Цей курс розвиває навички програмування, а також креативне мислення й уміння розв’язувати поставлені завдання в різні способи. Тривала робота в команді вчить, дітей навчитися спілкуванню, вміннями домовлятися, розподіляти обов’язки та відповідальність за спільний результат.

Developer. Електроніка та програмування

Вік дітей: 12-16 років

Що вивчаємо:

У фокусі навчання — веб-технології, побудова електросхем і текстові мови програмування. Діти закріплюють знання, створюючи власні комп’ютерні ігри, відпрацьовують навички з написання й редагування коду, дізнаються, як функціонує та програмується сучасна техніка.

Яких результатів досягаємо:

Учні набувають вмінь створювати веб-сторінки, здобувають базові навички на C/C++-подібній мові програмування, можуть знаходити помилки в коді, виконують проекти в професійних програмах з 3D-моделювання.

Developer. Розробка ігор та 3D-моделювання

Вік дітей: 12-16 років

Що вивчаємо:

Це логічне продовження курсу Developer. Електроніка та програмування. У фокусі: Веб-розробка, основи схемотехніки та мікроелектроніки, програмування мікроконтролерів.

Яких результатів досягаємо:

Курс має потужну профорієнтаційну роль (впродовж вивчення курсу учні знайомляться з різноманітними технологіями та мовами програмування, які дають змогу визначитися, у якому з напрямків ІТ сфери дитині розвиватись).

Робототехніка у віртуальній реальності (VR)

Вік дітей: 10+ років

Що вивчаємо:

Це інноваційний курс, який надасть розуміння як конструювати та програмувати роботів у віртуальній реальності. Курс складається з 4-х занять: конструювання 4-х роботів на 4-х різних просторах для тестування та програмування. На заняттях використовуються окуляри віртуальної реальності Oculus go – нова система віртуальної без підключення до комп’ютера.

Яких результатів досягаємо:

Унікальний досвід перебування у віртуальній реальності та використання набутих навичок уреальному житті, розвиток абстракції та 3d мислення,розуміння алгоритмів програмування та констрування роботів, навчики мегашвидкого конструювання роботів.

First Startup

Підготовка до участі у FIRST LEGO League (10-16 років) та FIRST LEGO League Junior (6-9 років).

Особливості курсу:

Програма підготовки до участі у змаганнях FIRST LEGO League, яка створена для дітей 9-16 років двома міжнародними компаніями – FIRST та LEGO Group. Її мета – надихнути дітей вивчати науку, технології, математику а також долучитися до вирішення актуальних світових питань за допомогою їхньої іграшки – конструктора LEGO. Програма First Startup включає три складові: Проект, Гра роботів та Основні Цінності (командна робота). Діти разом із двома тренерами формують команду, досліджують тему сезону, виділяють вузьку проблему і розробляють її інноваційне розв’язання та впроваджують як власний стартап - з бізнес планом, стратегією та порахованим бюджетом.

Підготовка до WRO

Вік дітей: 10+ років

Особливості курсу:

Національний етап WRO (World Robot Olympiad) на фестивалі ROBOTICA - це масштабна подія у сфері науки, техніки і освіти. Щороку фестиваль збирає понад 500 талановитих, творчих, ерудованих дітей зі всієї України, які демонструють свої вміння у сфері роботобудування, інженерії і архітектури. Програма підготовки до Robotica World Robot Olympiad включає менторство тренером школи, розробку плану робіт з підготовки, допомогу в створенні робота, який може виконати завдання надійно та швидко. Тренер супроводжує дитину на всіх етапах підготовки, направляє та консультує учня.

Підпишіться і слідкуйте за нашими
новинами в соціальних мережах

Політика конфіденційності

ТОВ Пролего розробило сайт для STEM-школи Inventor. Цей сервіс надається ТОВ Пролего безкоштовно і призначений для використання наших клієнтів.

Ця сторінка використовується для інформування користувачів сайту про нашу політику щодо збору, використання та розголошення персональної інформації.

ТОВ Пролего визнає важливість захисту персональної інформації своїх клієнтів та вважає своєю задачею забезпечити її конфіденційність.

Якщо ви вирішуєте скористатися нашим додатком, ви погоджуєтесь з наведеними нижче умовами Політики конфіденційності ТОВ Пролего. Якщо ви не погоджуєтесь з цими умовами, будь ласка, не використовуйте сайт STEM-школи INVENTOR. персональна інформація, яку ми збираємо, використовується для надання та вдосконалення нашого сервісу. Ми не будемо використовувати або надавати вашу інформацію третім особам, крім випадків, описаних у цій Політиці конфіденційності.

Використання персональних даних

Під персональними даними ТОВ Пролего розуміє: ім'я, прізвище, по батькові, адреса електронної пошти, номер телефону, поштова адреса користувача, стать, особливості здоров’я, що ви нам повідомляєте.

Зазначення користувачем своєї адреси електронної пошти підтверджує його згоду на отримання електронних повідомлень від STEM-школи INVENTOR.

Зазначення користувачем свого номеру мобільного телефону підтверджує його згоду на отримання смс повідомлень та повідомлень електроною поштою від STEM-школи INVENTOR.

ТОВ Пролего залишає за собою право проводити інформаційні поштові розсилки, використовуючи зібрані вказаним способом електронні поштові адреси користувачів. Користувач може відмовитися від отримання повідомлень, натиснувши на посилання «Відмовитися від розсилки».

Вся отримана інформація про користувачів зберігається в захищеній базі даних. ТОВ Пролего гарантує захист цих персональних даних від несанкціонованого використання.

ТОВ Пролего зобов'язується не надавати персональні дані третім особам, без попереднього отримання згоди власників інформації.

Безпека

Ми цінуємо вашу довіру у наданні нам вашої персональної інформації, тому ми прагнемо використовувати комерційно прийнятні засоби її захисту. Ми робимо все можливе для того, щоб захистити сайт STEM-школі INVENTOR своїх користувачів від несанкціонованого доступу до довіреної нам інформації, внесення в неї змін, її розголошення чи знищення.

Але пам'ятайте, що ні один спосіб передачі через Інтернет, ані метод електронного зберігання на 100% не забезпечує надійність передачі інформації, і ми не можемо гарантувати його абсолютну безпеку.

Посилання на інші сайти

Сайт STEM-школі INVENTOR може містити в собі посилання на інші інтернет-ресурси. Зверніть увагу, що компанія ТОВ Пролего не несе відповідальності за зміст цих сайтів або їх політику конфіденційності, а також за дані, які можуть збиратися на таких сайтах, навіть якщо на цих сайтах присутня назва або логотип компанії ТОВ Пролего. Політика конфіденційності сайтів може відрізнятися, тому користувачеві необхідно ознайомитися з політикою в кожному випадку.

Захист дитячої конфіденційності.

ТОВ Пролего серйозно ставиться до захисту дитячої конфіденційності. Ми не збираємо персональні дані неповнолітніх осіб або, де дозволяє чинне законодавство, осіб, які не досягли віку 13 (тринадцяти) років. Діти до 13 (тринадцяти) років повинні отримати згоду батьків/опікунів перед наданням

персональних даних до нашого додатку. Якщо після отримання даних ми визначимо, що користувач не досяг цього віку, ми не будемо використовувати ці персональні дані без згоди батьків/опікунів. Однак без такої згоди дитина не

зможе брати участі у певній діяльності. Батьки/опікун можуть переглянути, видалити, змінити або відмовитись від подальшого надання або використання персональних даних дитини, зв’язавшись із нами за допомогою електронної пошти info@inventor.com.ua.

Зміни до цієї Політики конфіденційності

Час від часу ми можемо вносити зміни в нашу Політику конфіденційності. Таким чином, вам рекомендується періодично переглядати цю сторінку для будь-яких змін. Ми повідомимо вас про будь-які зміни, опублікувавши нову Політику конфіденційності на цій сторінці. Ці зміни вступають в дію відразу після їх розміщення на цій сторінці.

Для зв’язку з нами

Якщо у вас виникли питання або пропозиції щодо нашої Політики конфіденційності, не соромтеся звертатися до нас.